4Home Aloe Vera Chránič matrace s lemem, 180 x 200 cm

Skvělý pomocník pro zdravý spánek. Tento unikátní chránič matrace Aloe Vera přinese vaší posteli dokonalou čistotu i... více informací »
4Home Aloe Vera Chránič
Značka: 4Home
449 Kč
Přejít do obchodu »
Skvělý pomocník pro zdravý spánek. Tento unikátní chránič matrace Aloe Vera přinese vaší posteli dokonalou čistotu i...

Skvělý pomocník pro zdravý spánek. Tento unikátní chránič matrace Aloe Vera přinese vaší posteli dokonalou čistotu i maximální pohodlí. Je měkký, prodyšný a díky obsahu blahodárných výtažků z Aloe Vera má pozitivní účinky na zdraví (zejména pokožku), pomáhá zklidnění a relaxaci, a navíc se může pochlubit antibakteriálními vlastnostmi. Pravidelné používání chrániče prodlužuje životnost vaší matrace a zabraňuje pronikání potu i špíny do matrace, zaručí tak dokonalou hygienu vašeho lůžka. Chránič matrace snadno sejmete a vyperete, takže údržba je téměř bez práce. Chránič je opatřený praktickým lemem pro snadné uchycení k matraci – používá se stejně jednoduše jako napínací prostěradlo a je vhodný na matrace o maximální výšce 30 cm.Chránič matrace je opatřen certifikátem Öko-Tex Standard 100. Tento žádaný kus získáte také tu na stránkách v oblíbené rubrice chrániče na matrace! Získejte ještě ostatní produkty ve zmíněné kategorii jednoduše online! Tato vyjímečná značka 4Home má ve stále nabídkce velmi kvalitní zboží Máme toho více, podívejte se taky na další zboží značky 4Home. Najdete je níže na této stránce.

Ve slevě výrobek 4Home Aloe Vera Chránič matrace s lemem, 180 x 200 cm od společnosti s předním postavením na trhu 4Home jednoduše najdete tady a teď téměř zdarma! Nyní pořídíte od 449 Kč.