Homie.cz

Ořechově hnědá zvířecí vlněná hračka ve tvaru kosti Wooldot Pet Bones, délka 22 cm

Super kousek Ořechově hnědá zvířecí vlněná hračka ve tvaru kosti Wooldot Pet Bones, délka 22 cm od výrobce se skvělou pověstí Wooldot seženete na našich stránkách za neuvěřitelně výhodnou cenu. Akční cena od 299 Kč. EAN: AF193049984
Ořechově hnědá zvířecí vlněná hračka ve tvaru
Celý popis

Potěšte svého domácího mazlíčka touto unikátní hračkou ve tvaru kosti od dánské značky Wooldot. Hračka je vyrobena z ručně zpracované vlny z dálného Nepálu. Vybrat si ji navíc můžete z několika barevných i rozměrových provedení.

Na její výrobě se podílí místní nepálské ženy. Jelikož jde o ruční výrobu, každý kus je originál a můžou se tak mírně lišit od fotky.

Vlna je obarvena barvou, která není vůbec toxická a neobsahuje žádné škodlivé látky, tudíž je pro vašeho pejska či kočičku naprosto bezpečná.

O značce:
Wooldot je dánská značka, která tvoří ve spolupráci s Nepálem již od roku 2008. Mají vysoce kvalitní produkci v hlavním nepálském městě Káthmándú, kde vyrábí plstěné koberce, podsedáky, košíky, podtácky a další interiérové doplňky ze 100% vlny.

Tradiční řemeslo v kombinaci s funkční kvalitou dávají značce možnost vyrábět unikátní designové produkty tvořené s láskou. Všechno totiž vzniká ručně.

Milou zajímavostí, která stojí za zmínění, je podpora, kterou značka dává nepálským ženám. Zaměstnává výhradně je, čímž jim dává šanci na kvalitní a nezávislý život.