Zeleno-béžový koberec Universal Zaida, 135 x 190 cm

Síla jednoduchosti a příjemný došlap pro bosou nohu díky vysokému vlasu. To se skrývá v kolekci Zaida, která se nechala... více informací »
Zeleno-béžový koberec Universal Zaida
Značka: Universal
3 490 Kč
Přejít do obchodu »
Síla jednoduchosti a příjemný došlap pro bosou nohu díky vysokému vlasu. To se skrývá v kolekci Zaida, která se nechala...

Síla jednoduchosti a příjemný došlap pro bosou nohu díky vysokému vlasu. To se skrývá v kolekci Zaida, která se nechala inspirovat moderním minimalismem a něžnou dvoubarevnou kombinací. Koberec splní svou povinnost zvukové a tepelné izolace, ovšem i místnost vizuálně sjednotí a trendově oživí. Horní část je vyrobena z polypropylenu, který je nenáročný na údržbu a vhodný pro alergiky, a to i díky krátkému vlasu.

Spodní strana je zhotovena z přírodní juty, která je díky své hrubosti velmi odolná a zároveň je obnovitelným výrobním vláknem.

Značka Universal dbá na respekt k přírodě a tomu podřizuje své produkční procesy, které jsou udržitelné a provázané recyklací.

Tento unikátní produkt Zeleno-béžový koberec Universal Zaida, 135 x 190 cm od spolehlivého výrobce Universal lze zakoupit právě teď u nás napořád výhodně. Zrovna teď v akci za 3 490 Kč.