Bílá dřevěná knihovna Germania Slide 4038-176 120 x 35 cm

Knihovna Slide je vybaven několika poličkami a posuvnými dveřmi, které vám usnadní přístup. Dveře z laminátu v dekoru dubu si... více informací »
Bílá dřevěná knihovna Germania Slide
Značka: Germania
9 995 Kč
Přejít do obchodu »
Knihovna Slide je vybaven několika poličkami a posuvnými dveřmi, které vám usnadní přístup. Dveře z laminátu v dekoru dubu si...

Knihovna Slide je vybaven několika poličkami a posuvnými dveřmi, které vám usnadní přístup. Dveře z laminátu v dekoru dubu si navíc můžete uspořádat dle vlastní potřeby, a tak záleží jen na vás, jak vaše knihovna bude vypadat. Skvěle doplní úložný prostor v pracovně i obývacím pokoji. Dobře ladí s pracovním stolem či dalšími designovými kousky ze stejnojmenné řady.

 Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Další parametry: Výška 119 cm. Šířka 120 cm. Hloubka 35 cm. Hmotnost 44,54 kg. Korpus Laminát, dřevotříska. Police Laminát. Dekor Dun Sonoma. Barva Bílá. Barva Přírodní. Materiál Laminát.

Unikátní a žádaný produkt Bílá dřevěná knihovna Germania Slide 4038-176 120 x 35 cm od této skvělé značky Germania jednoduše naleznete tady a teď za zcela nejnižší cenu! Nyní pořídíte za super cenu 9 995 Kč.