Homie.cz

Oranžovo-béžový koberec Flair Rugs Nuru, 80 x 150 cm

Unikátní a oblíbený výrobek Oranžovo-béžový koberec Flair Rugs Nuru, 80 x 150 cm od populární značky Flair Rugs pohodlně seženete právě teď v naší nabídce extra se slevou! Nyní za 1 090 Kč. EAN: AF193031985
Oranžovo-béžový koberec Flair Rugs Nuru
Celý popis

Jsou vám blízké elegantní geometrické vzory? To vás koberce z kolekce Nuru od značky Flair Rugs potěší. Tento umělecký kousek vám bude doslova ležet u nohou. A to počkejte, až se po něm projdete. Uvidíte, že spojení designu a příjemného materiálu není v tomto případě vůbec mimo realitu.

Proč si pořídit koberec:
Kromě estetiky je nasnadě i nejeden užitečný důvod. Koberec ideálně izoluje hluk i studené teploty. Zahřeje tak vaše bosé nožky a utlumí pobíhání dovádějících dětí. Má i antistatické vlastnosti, je tak vhodný do interiérů, které se sdílí s domácími mazlíčky. Jejich chlupy se tak lépe drží u země a snáze se tak uklidí (to se týká i prachu). Zároveň ale podlahu od pejsků nebo kočiček, respektive jejich drápků, dokáže ochránit. To se týká i zarytých milovníků hororových filmů, kteří nervózním poposedáváním a následným šoupáním sedačky mohou právě jejími nohami podlahu poškodit. Tomu koberec levou zadní předejde.