Homie.cz

Světle hnědý koberec Flair Rugs Odine, 120 x 170 cm

Tento oblíbený produkt Světle hnědý koberec Flair Rugs Odine, 120 x 170 cm od výrobce se zárukou kvality Flair Rugs jednoduše získáte teď za zcela nejnižší cenu! Právě lze objednat jen za 2 490 Kč. EAN: AF400017564
Světle hnědý koberec Flair
Celý popis

Dopřejte si nefalšované pohodlí a nápaditý design v jednom. S tímto nápaditým kobercem od značky Flair Rugs se vám takového spojení dostane. Ochráníte s ním podlahu před poškozením, vaše nožky před zimou a zároveň bude krásně slušet vašemu interiéru.

Proč si pořídit koberec:
Kromě estetiky je nasnadě i nejeden užitečný důvod. Koberec ideálně izoluje hluk i studené teploty. Zahřeje tak vaše bosé nožky a utlumí pobíhání dovádějících dětí. Má i antistatické vlastnosti, je tak vhodný do interiérů, které se sdílí s domácími mazlíčky. Jejich chlupy se tak lépe drží u země a snáze se tak uklidí (to se týká i prachu). Zároveň ale podlahu od pejsků nebo kočiček, respektive jejich drápků, dokáže ochránit. To se týká i zarytých milovníků hororových filmů, kteří nervózním poposedáváním a následným šoupáním sedačky mohou právě jejími nohami podlahu poškodit. Tomu koberec levou zadní předejde.